#JointHistoryTextbook-2090. Зустріч експертів та експерток у Києві

23 – 24 вересня 2019 року Центр громадських ініціатив “Ідеї змін” у партнерстві з inmedio (м. Берлін) та провідними істориками зі всієї України провели дводенний воркшоп щодо написання об’єднаних і розрізнених історичних аналізів у метанаратив. Основа – включити сприйняття усіх учасників і, таким чином, сприяти подоланню комунікаційної блокади.

Інститут медіа консультації (inmedio) на чолі з Любляною Вустехубе та Дірком Сплінтером вели роботу з посередництва та структурованого діалогу у майбутньому між учасниками з України та Росії.

Метанаратив буде записаний у формі гіпотетичної глави про період 1989 – 2014 років у підручнику історії, виданого у 2090 році.

Подібні семінари для німецьких та російських учасників проекту відбуваються у Берліні та Москві.

Спільний 5-денний семінар для 18 учасників із України, Німеччини та Росії щодо аналізу різних наративів та створення проекту спільного тексту гіпотетичного підручника з історії заплановано на 8 – 12 листопада 2019 року у м.Берлін.

Про проект

Проект “Спільний підручник історії – 2090” був розроблений та імплементований Центром громадських ініціатив “Ідеї змін” (Київ) спільно з inmedio peace consult gGmbH (Берлін) та Інститутом права і публічної політики, ІППП (Москва) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.