Підтримка України напереродні референдуму в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС (2016)

Проект був покликаний привернути увагу громадян Нідерландів до підтримки України напередоні референдуму щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС 6 квітня 2016 року.

Тривалість проекту: лютий – березень 2016 року.

#takisja

21 березня 2016 року український гурт “Шпилясті кобзарі” представив власну версію гімну Королівства Нідерландів, виконавши його у супроводі бандури нідерландською мовою. Акція була спільно ініційована громадською організацією “Ідеї змін” та проектом розвитку бренду бандури Bandura Style на підтримку громадської ініціативи #TAKISJA, яка поставила за мету зібрати якомога більше відеозвернень до нідерландських громадян на підтримку України під час референдуму 6 квітня щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Аранжування гімну для бандури створив ініціатор проекту Bandura Style та керівник гурту “Шпилясті кобзарі” Ярослав Джусь, український переклад одного з найстаріших гімнів у світі виконала поетеса Оксана Боровець.

У зверненні до нідерландців музиканти наголосили на важливості підтримки України на референдумі у Нідерландах 6 квітня: “Ми направду хочемо жити в європейській країні: без корупції, політичних афер та махінацій олігархів, без порушення прав людини. Угода про асоціацію з ЄС є тим ключовим елементом, який допоможе нам побудувати нову країну. І ми віримо в це! Прийдіть, будь ласка, 6 квітня, щоб підтримати Україну!

Підтримка проекту: До реалізації проекту також долучилися українські бренди молодіжного одягу Truman, “Спас”, Barricade, “Джива”, а також Lavrastudio, Art Store Podval, Soncesvit Studio та Ukrainian Cinema Village.