Партнери

OWEN (Берлін, Німеччина)

OWEN

OWEN – Мобільна академія ґендерної демократії та миротворчості є німецькою громадською організацією, діяльність якої зосереджена на проектах, які спрямовані на мирний процес, зокрема на третьомі рівні (track 3) та які фокусуються на імплементації Резолюції Ради Безпеки ООН №1325 “Жінки. Мир. Безпека”.

OWEN є нашим партнером у проекті “Жіночі ініціативи за мир на Донбасі” (#wipd)

 

Polis180 (Берлін, Німеччина)

Polis180

Polis180 був заснований у червні 2015 року командою молодих професіоналів та старшокурсників університетів. Polis180 – це аналітичний центр низинного рівня, чиї представники мають на меті розвиток розуміння та вплив на формування закордонної та європейської політики відповідно до поглядів, інтересів та цінностей молодого покоління. Організацію підтримують Hertie Foundation, the Schwarzkopf Foundation, the Allianz Cultural Foundation, the German Foreign Office, Impact Hub Berlin та багато інших. У 2016 році Polis180 був визнаний “найкращим новим аналітичним центром у Німеччині” (8-м у світовому рейтингу) у програмі “Аналітичні центри та громадянське суспільство” Пенсильванського університету.

Polis180 є нашим партнером у проекті “Жінки, мир, безпека: чи стануть шансом для вирішення затяжних конфліктів в Україні та Грузії?” (#womenps)

 

Асоціація жінок ВПО “Згода” (Тбілісі, Грузія)

Consent

Робота Асоціації ВПО “Згода” спрямована на побудову демократичного та мирного суспільства з рівними можливостями для ВПО, особливо жінок. Організація була заснована у 1996 році жінками з громади внутрішньо-переміщених осіб. Організація працює над покращенням економічних умов, системи охорони здоров’я та освіти для ВПО та інших груп меншин з особливим наголосом на жінок та молодь. З 2010 року Асоціація у партнерстві з CARE International на Кавказі та чотирма іншими громадськими організаціями з п’яти регіонів Грузії (включаючи відокремлені регіони) імплементує проект “Зміцнення участі жінок у миротворчості на південному Кавказі”.

Асоціація жінок ВПО “Згода” є нашим партнером у проекті  “Жінки, мир, безпека: чи стануть шансом для вирішення затяжних конфліктів в Україні та Грузії?” (#womenps)

 

Інститут висвітлення війни та миру

IWPR

Інститут висвітлення війни та миру (ІВВМ) є міжнародною некомерційною організацією з головними офісами в Лондоні, Вашингтоні та Амстердамі, що працює зі ЗМІ та громадянським суспільством  задля покращення ситуації у майже трьох десятках країн світу, які втягнені у конфлікт або знаходяться в умовах кризи чи трансформації. IWPR допомагає людям у найскладніших умовах отримувати доступ до інформації, необхідної для позитивних зрушень у їхньому житті – вимагати від уряду підзвітності, конструктивних рішень, зміцнення громадянського суспільства та захисту прав людини. IWPR проводить навчання для місцевих журналістів, підтримує локальні ЗМІ, співпрацює із громадянським суспільством та урядами для того, щоб інформація мала якомога більший вплив.

ІВВМ був нашим координаційним партнером у проекті “Земельні схеми або як громади втрачають свої земельні ділянки” (#landschemes)

 

Bandura Style (Київ, Україна)

BS

Проект розвитку бренду бандури “Bandura Style” є афілійованим проектом Центру громадських ініціатив “Ідеї змін”.

Проект спрямований на популяризацію українського музичного інструменту та української музичної культури як частини сучасного культурного простору. Одне із завдань проекту полягає у формуванні на міжнародному рівні іміджу бандури як символу прогресивної та модерної України, адже просування культури напряму впливає на позитивний імідж будь-якої країни.

 

Експертний центр з питань безпеки (Варшава, Польща)

ESC

Експертний центр з питань безпеки є незалежним громадським аналітичним центром, діяльність якого спрямована на розвиток національної політики безпеки. Центр працює над дослідженнями, які вивчають сучасне міжнародне безпекове середовище, подають прогнози, аналізують останні тренди міжнародної політики та розробляють конкретні та реальні для втілення рекомендації для інституцій та осіб, які приймають рішення.