Команда

 

Олена Захарова

Олена Захарова, співзасновниця та президентка

З 2013 до 2016 року працювала Директором Департаменту міжнародної політики Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД). Між 2003 та 2013 вона перебувала на державній службі, працюючи у Департаменті політики та безпеки Міністерства закордонних справ України, Департаменті Асоціації та європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України. У 2007 – 2011 роках Олена працювала першим секретарем у Посольстві Україні в Канаді (Оттава).

Світлана Судак

 

Світлана Судак, співзасновниця, член правління

К.ф.н., експертка з комунікацій, має 15 років досвіду стратегічних комунікацій, практичної роботи в медіа,  державному та громадському  секторі, розробниця низки авторських тренінгів.

Сфера інтересів: державні комунікації, медіа комунікації, кризові комунікації, комунікація миро будівництва і розв’язання конфліктів, інформаційні складові гібридних воєн, управління інформацією, креативність у комунікаціях.

 

Наталія Шило

Наталя Шило, координаторка проектів

К.т.н., експертка з питань боротьби з корупцією.

Займається громадською діяльністю з 2014 року. Реалізувала чотири проекти з антикорупційних розслідувань, зокрема, проект “Печеніги: вкрадене узбережжя“, проект “Земельні схеми: як громади втрачають свої ділянки“.

Сфера інтересів: боротьба з корупцією (земельні питання), внутрішня політика, відкриті дані, пропаганда та інформаційні війни, малий бізнес.

DV

Дубель Володимир

Володимир Дубель, проектний менеджер

Активний учасник благодійних проектів на сході України. Має досвід менеджменту організацій, планування та проведення подій, управління великими проектами та координації командної роботи.

Має закордонний досвід роботи, але вірить, що усі набуті навички потрібно реалізовувати у своїй країні.

Фронтмен українського гурту “Double life“.

 

Юлія Каплан

Юлія Каплан, асоційована експертка

Протягом останніх 15 років Юлія працює в Національному інституті стратегічних досліджень. Крім того, Юлія співпрацює з низкою організацій громадського сектору: з Фабрикою думки “Донбас” з питань інформаційної реінтеграції тимчасово неконтрольованих територій та громадською організацією “Група впливу” з питань захисту прав і свобод внутрішньо переміщених осіб в Україні.. У січні – лютому 2018 року Юлія пройшла навчальний курс у Європейському Центрі з питань безпеки імені Джорджа Маршала (м. Гарміш-Партенкірхен, Німеччина).

 

YD

Ярослав Джусь, координатор напрямку “Культурна дипломатія”

Яскравий виконавець музичних творів на бандурі, ініціатор проекту сучасної бандури “Bandura Style”, художній керівник та продюсер груту “Шпилясті кобзарі“.

 

 

OB

Оксана Боровець, координаторка афілійованого проекту “Bandura Style

Фотографка, дизайнерка, арт-директорка проекту Bandura Style. Співзасновниця креативного жіночого простору Creative Women Space. Організаторка клубу вільної критики Proмова Club. Членкиня Національної спілки письменників України, авторка двох поетичних збірок.