Конкурс заявок: #womenps Конференція, Берлін, 15-18 вересня 2019 року

Конкурс заявок: #womenps Конференція, Берлін, 15-18 вересня 2019 року

Polis 18о, Центр громадських ініціатив «Ідеї для змін» (Київ) та Асоціація жінок з ВПО «Згода» (Тбілісі) раді повідомити про першу конференцію, орієнтовану на дослідження політики в рамках нашого проекту #womenps! Конференція в першу чергу об’єднає учасників наших проектів, проведених у 2016, 2018 і 2019 роках. Таким чином, заявки відкриті тільки для наших випускників проекту.

Конференція відбудеться 17 вересня. Вона спрямована на зміцнення мережі #womenps та підтримку публікації п’яти Поліс-стрічок, в яких обговорюються конкретні перспективи порядку денного жінок, миру та безпеки (WPS), а також гендерних та конфліктних ситуацій в Україні та Грузії. . Конференції передують зустрічі з представниками різних організацій та інституцій, що працюють над Програмою WPS у Німеччині (16 вересня). і ми матимемо можливість представити нашу роботу на публічному заході 17 вересня 2019 року.

Як стати учасником?

Будь ласка, надішліть нам реферат (приблизно 250 слів) для Polis Brief, який ви подасте на конференцію. Крім того, ми просимо Вас надіслати нам оновлену біографію та фотографію для буклету, який ми будемо робити. Кінцевий термін подачі заявки – 19 липня 2019 року. Будь ласка, майте на увазі, що ми хотіли б обговорити конкретні аспекти та інноваційні ідеї щодо різних питань порядку денного WPS, пов’язаних з Німеччиною, Грузією або Україною. Таким чином, ваш реферат (і, в кінцевому рахунку, Polis Brief) повинен бути зосередженим і аналітичним, а не просто давати загальний огляд.

Будь ласка, надішліть ваші реферати на: maximiliane.Iinde@poIis18O.org.

Якщо ваш реферат буде вибраний, ми попросимо вас надіслати нам повний проект вашого Полісу до 2 вересня 2019 року. Після конференції ми будемо вибирати п’ять записів, з якими ми продовжуватимемо працювати, а потім опублікуємо. Обов’язково кожен учасник конференції готує проект, який може бути представлений і обговорений на конференції. Ми організуємо два вебінари для відібраних учасників у серпні, які допоможуть вам пояснити, як писати бюлетені Polis і допомагати вам складати ваші проекти.

Хронологія:

19 липня – Термін подачі заявок

23 липня – Повідомлення про успішних кандидатів

 Серпень – Як писати бюлетені “Polis”

2 вересня – Кінцевий термін для повної версії Polis Brief

 15-18 вересня – Конференція в Берліні (Початок програми: 16:00, 15 вересня / кінець програми: 10:00, 18 веренся).

Проект фінансується Федеральним міністерством закордонних справ, витрати на перевезення та проживання будуть покриті всім обраним учасникам. Участь у програмі обов’язкова.

 Ми з нетерпінням чекаємо Ваших заявок і знову хочемо бачити Вас у Берліні!

FFO