#WOMENPS Берлін 15-18 вересня 2019

Цієї осені, з 15.09  по 18.09 українські, грузинські та німецькі учасники проекту «Жінки, мир, безпека: чи стануть шансом для вирішення затяжних конфліктів в Україні та Грузії?» провели трьохсторонню зустріч у Берліні. До обговорення були представлені гендер та міжнародна політика. Також підводилися ґрунтовні підсумки проведеної роботи проекту  #womenps.

Про те, як працює Німеччина над питанням гендеру в Європі доповідала Соня Шифферс, співголова програми «Гендерна та міжнародна політика».

Учасники мали нагоду послухати та поспілкуватись з представницею Федерального міністерства закордонних справ Німеччини – Ванесою Принц, офіцеркою відділу з питань жінок, миру та безпеки.

Досвідом політичних досліджень та їхніх змін ділились наступні учасники:

Ділек Гюрсел – «Жінки, мир і безпека в турецько-курдському мирному процесі, уроки глобальної миротворчої діяльності Німеччини»;

Мерле Хубер – «Гендерні виміри безпеки і трансформаційний потенціал програми WPS у Німеччині»;

Софія Кордонець – «Локалізація 1325 в Україні, реалізація програми жінок, миру та безпеки за межами Києва».

У рамках теми «Миротворчість у затяжних конфліктах» була проведена презентація від  Андреаса Холзінгера. А спіч про підтримку жінок у трансформації конфліктів та миротворчості в Грузії представила Ольга Якобій.

Щоб слідкувати за останніми подіями ГО “Ідеї змін” підписуйтесь на наші соціальні мережі:

Facebook https://www.facebook.com/IdeasForChangeUkraine/

Instagram https://www.instagram.com/ideas_for_change_ua/