# JointHistoryTextbook Берлін 8-12 листопада.

Діалог про історичні наративи, про те, що пішло не так з моменту закінчення холодної війни, реалізований inmedio (Берлін), Институт права и публичной политики / Institute for Law and Public Policy (Москва) та Ідеї змін / Ideas for Change (Київ), дійшов до нового етапу.

З п’ятниці 8 листопада до вівторка 12 листопада 19-го року, експерти з різними думками, активісти громадських організацій, журналісти, історики та інші вчені з Німеччини, Росії та України інтенсивно обговорювали історичні наративи своїх країн. Ми знайшли розуміння один з одним. Завдяки повазі та конструктивному діалогу всіх учасників-членів групи, робота над спільною публікацією триває.

Слідкуйте за новинами про майбутню публікацію “Карти – навігації через суперечливі німецько-російсько-українські наративи”. Будемо аналізувати розповіді про різні важливі події та епізоди: Голодомор та ідея української незалежності 1991-роках, СРСР і Незалежність України, спроби та невдачі у співпраці з НАТО, а також Майдан, Крим та Донбас.

Результати останніх років двостороннього німецько-російського проекту ( www.contested-narratives-dialogue.org ) також сприяли діалогу. #CivilSocietyCooperation

Проект фінансується:

Auswärtiges Amt

Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew

 Посольство Германии в Москве-Deutsche Botschaft Moskau