Учасники проекту #womenps (2019) визначені

Цього року ми отримали загалом 99 заявок на участь у проекті “Жінки, мир, безпека: чи стануть шансом для вирішення затяжних конфліктів в Україні та Грузії?” #womenps 2019, з них 27 кандидаток та кандидатів з України.

Інтерес до участі у програмі виявили молоді експерти та професіонали з Києва, Маріуполя, Сєвєродонецька, Харкова, Полтави, Вінниці та Львова, а також декілька молодих громадян України, які наразі проживають за кордоном.

Разом з нашими партнерами Polis180 (Берлін) та Асоціацією жінок ВПО “Згода” (Тбілісі) ми дякуємо Вам за інтерес та активність.

Процес відбору кандидатів для участі у програмі був дуже складним, оскільки більшість заявок були дуже сильними і ми переконані, що ці кандидати могли б привнести свій погляд та унікальний досвід у роботу українсько-німецько-грузинської групи. У цьому зв’язку ми шукатимемо нові можливості для подальшого залучення таких молодих професіоналів до вивчення нового досвіду та розширення їхніх можливостей щодо імплементації Резолюції РБ ООН №1325 “Жінки. Мир. Безпека”.