Центр громадських ініціатив “Ідеї змін”, Polis180 (Берлін) та Асоціація жінок ВПЛ “Згода” (Тбілісі) оголошують про збір заявок для участі у проекті
“Жінки, мир, безпека: чи стануть шансом для вирішення затяжних конфліктів в Україні та Грузії?”
#womenps
що включатиме участь у двох семінарах в Києві (07 – 12 жовтня 2018 року) та Тбілісі (25 – 30 листопада 2018 року).
Проект спрямований на дослідження ролі жінок у сфері миру та безпеки. Яким є стан прав жінок та участі жінок у політичних та соціальних перетвореннях в Україні та Грузії? Як влада та актори громадянського суспільства, громадські організації та медіатори працюють над питаннями жінок, миру та безпеки? Які особливі виклики постають перед жінками ВПЛ? Чи відрізняється та яким чином ситуація в Україні та Грузії і чому вони один в одної можуть повчитися? Що може Німеччина та ЄС зробити, щоб зміцнити фокус на питаннях жінок, миру та безпеки під час врегулювання конфліктів в Україні та Грузії?
Дізнатися більше про проект можна тут!
Хто може подати заявку?
Ми шукаємо високомотивованих студентів/студенток старших курсів та молодих професіоналів з України, Грузії та Німеччини. Зацікавлені заявники повинні:
- бути громадянином/громадянкою України, Грузії чи Німеччини або тривалий час проживати на території цих країн;
- бути віком від 20 до 35 років;
- цікавитися гендерними питаннями, питаннями миру, безпеки та безпекової динаміки (у людському розрізі) на пост-радянському просторі та мати підтвердження цьому;
- мати (підтверджений) високий рівень володіння англійською мовою;
- мати можливість взяти участь у ВСІХ сесіях проекту (як у Києві 07 – 12 жовтня 2018 року, так і в Тбілісі 25 – 30 листопада 2018 року).
Заявники мають бути зацікавленими підтримати публікацію творчого звіту по проекту шляхом написання власної статті у форматі блогу або статті на основі матеріалів, представлених експертами під час семінатрів.
Ми заохочуємо подавати заяви як дівчат, так і хлопців! #heforshe
Як подати заявку?
Напишіть будь-ласка мотиваційний лист англійською мовою, у якому дайте відповіді на такі питання (максимум 200 слін на одне запитання):
- Чому Ви зацікавлені взяти участь у проекті? Яка Ваша мотивація?
- Чи займалися Ви ґендерними питаннями та питаннями миру і безпеки або безпековою динамікою (у людському розрізі) на пострадянському просторі під час Вашого навчання/роботи? Як саме?
- Яка, на Вашу думку, найголовніша причина того, що жінки та питання жінок є відносно виключеними зі сфери миру та безпеки?
- Насамкінець представте та опишіть три ідеї того, як можна було б збільшити якісне залучення жінок до питань миру та безпеки!
Надішліть будь-ласка Ваш мотиваційний лист, резюме (англійською мовою) та (якщо можливо) документ, який підтверджує Ваше знання англійської мови на електронну адресу womenps@polis180.org, зазначивши Ваше ім’я, прізвище та країну у темі листа (наприклад, Maria Makiychuk, Ukraine). Кінцевий термін подачі заявок 19 серпня 2018 року. Відібрані кандидати/кандидатки будуть поінформовані до 23 серпня 2018 року. Якшо у Вас виникнуть будь-які запитання щодо процесу подачі заявок, звертайтеся до нас електронною поштою womenps@polis180.org. Зверніть увагу, що інформація про Вас буде доступна для трьох організацій: Центру громадських ініціатив “Ідеї змін”, Polis180 та Асоціації жінок ВПЛ “Згода”. У цьому проекті Центр громадських ініціатив “Ідеї змін” та Асоціація жінок ВПЛ “Згода” беруть на себе добровільне зобов’язання додержуватися стандартів ЄС щодо Загального захисту даних. Ми очікуємо на Ваші заявки!
Вартість та фінансування
Даний проект фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини та Фундацією “Жінки в Європі”. Більшість витрат (перельоти/переїзди на потягах та автобусах до Києва і Тбілісі та назад, проживання по двоє або троє осіб у розділених жіночих та чоловічих кімнатах, а також більша частина харчування) будуть покриті для відібраних учасників/учасниць. Учасники/учасниці мають зробити символічний внесок у розміні 50€ (для учасників/учасниць з Німеччини) або 20€ (для учасників/учасниць з України та Грузії). Учасники/учасниці також мають самостійно покрити окремі невеликі витрати (наприклад, витрати на місцевий транспорт у Києві та Тбілісі та декілька вечерь).